Klocki LEGO z serii o Harrym Potterze

Historia młodego czarodzieja z charakterystyczną blizną na czole zawładnęła wyobraźnią milionów osób na świecie. Okresy poprzedzający premierę kolejnej części były wypełnione gorączkowym oczekiwaniem na dalszy ciąg magicznego świata, w którym czary są chlebem powszednim, podobnie jak fantastyczne zwierzęta i korzystanie z wszechmogących różdżek. lego harry potter 2022 bezpieczne dla dzieci to doskonała propozycja dla osób, które pragną ponownie zanurzyć się w tym wspaniałym świecie, ale tym razem będąc poniekąd reżyserem wszystkich zdarzeń. Na jakie zestawy warto zwrócić uwagę?

W Szkole Magii i Czarodziejstwa

LEGO® 30435 Harry Potter – Zbuduj własny zamek Hogwart to propozycja dla najmłodszych. W zestawie znajduje się 67 świetnie wykonanych klocków i jedna minifigurka w postaci Dumbledore’a. To doskonały zestaw dla młodych konstruktorów, którzy z chęcią zagłębią się w magiczny świat Harrego Pottera. Jednocześnie warto zwrócić uwagę na nieco bardziej rozbudowaną wersję z 2007 roku. Mowa oczywiście o kultowym zestawie LEGO® 5378 Harry Potter – Zamek Hogwart. W tym wypadku mamy do czynienia z zestawem składającym się przeszło dziewięciuset elementów. Otrzymujemy także dziewięć minifigurek. To wspaniały zestaw dla dzieci powyżej siedmiu lat. Dzięki niemu będzie można z łatwością odtworzyć wiele rozmaitych scen z ulubionych powieści lub zaaranżować je totalnie według własnego uznania.

Z wizytą w Ministerstwie Magii

LEGO® 76403 Harry Potter – Ministerstwo Magii to doskonale przemyślany zestaw klocków lego, dzięki któremu dzieci będą mogły przenieść się do enigmatycznego ministerstwa. W zestawie znajduje się 990 elementów oraz 9 minifigurek. Klocki są doskonałym odwzorowaniem instytucji z powieści J.K. Rowling. Dzięki dbałości o najdrobniejszy nawet detal dzieci będą miały możliwość znaleźć się w samym środku Ministerstwa Magii i odtwarzać w nieskończoność sceny z ulubionych książek i filmów. Warto również dodać, że jest to zestaw o wartości kolekcjonerskiej. Prawdziwa gratka dla miłośników klocków LEGO oraz Harrego Pottera.